Polecam gorąco. Profesjonalna obsługa, konstruktywna rozmowa, miła i ciepła atmosfera. Wykonanie usług na najwyższym poziomie. Jeśli szukasz agencji reklamowej z kompleksową obsługą to właśnie jest to miejsce. Jeszcze raz gorąco polecam, zadowolona klientka.

Anna M.

Polecam współpracę z Agencją Reklama Lokalnie, przy współpracy z nimi mogłem liczyć na profesjonalne podejście, propozycje ciekawych rozwiązań i kreatywność ich zespołu. Jestem zadowolony z ich pracy, jest zawsze wykonana sumiennie i na czas, dużym plusem jest też to, że niezależnie od tego czy projekt omawiamy przez telefon, czy osobiście kontakt jest doskonały.

Adam Ś.

Super ekipa. Bardzo pozytywnie nastawiona, kreatywna. Serdecznie polecam!

Marcin G.

Pełen profesjonalizm i rzetelność, bardzo wysoko ustawiona poprzeczka jeśli chodzi o funkcjonalność i estetykę strony. Działam w branży związanej z dizajnem, dlatego te dwie kwestie były dla mnie bardzo ważne. Strona wygląda super (minimalistyczna ale ze „smaczkami”), jest intuicyjna i responsywna. Jestem więcej niż zadowolona ze współpracy i polecam Reklamę Lokalnie każdemu! Ci ludzie wiedzą co robią i robią to dobrze.

Magda W.

Jestem bardzo zadowolona, bardzo dobry kontakt z Magdaleną, potrafi zawsze dogadać się, wytłumaczyć, doradzić, a to podstawa współpracy.

Monika K.